pridat-psa

Vaše příběhy

Hačiko

středa, 13 červen 2018 09:51

Hačiko
Hačiko už bol adoptovaný avšak po 5 týždňoch sa nám vracia. Nevieme či je to tým, že potrebuje psieho kamaráta, alebo ho niečo rozptyľuje, ale vnoci v koterci štekal. Taktiež rád kopal jamy okolo domu. Ak by ste to chceli s Hačim skúsiť, treba si uvedomiť, že môže určitý čas trvať, kým si zvykne. Prospelo by mu mať na dvore psieho kamoša, s ktorým by sa nenudil. Hačikó je cca ročný psíček, kríženec huskyho, ktorého vyhodili v Polhore. Stále čakal na jednom mieste, že sa poňho vrátia, no nikto ho nehľadal a tak prišiel k nám. Je to nesmierne milý a pritulný psíček, zvyknutý aj na malé deti. Je poslušný, na pána v žiadnom prípade neskáče. Reaguje na privolanie a vie aj podať labku. Na vodítku vôbec neťahá, bez problémov kráča popri nohe. Určite by nemal problém so žiadnym psím kamarátom. Je vhodný aj ku starším ľuďom.

Jimmy a Jerry

středa, 13 červen 2018 08:52

Jimmy a Jerry
Jimmy a Jerry(němečtí ovčáci s PP) hledají nový domov.

Jimmy a Jerry

úterý, 12 červen 2018 20:41

Jimmy a Jerry
Dva super parťáci Jimmy a Jerry (němečtí ovčáci s PP) hledají domov.

Ricky - hravý mazel

středa, 11 duben 2018 06:30

Ricky - hravý mazel
Ricky je mladý, aktivní pejsek, který má rád pohyb a kontakt s člověkem, ale vzhledem k tomu, že bydlí v moskevském útulku, kde jsou možnosti omezené, není to pro něj jednoduché. Moc rád by se pořádně vyběhal, naučil se něco nového, nechal se pořádně podrbat na bříšku a především - rozdával radost a lásku v novém domově. Pomůžeme mu?

AIRA HLADA DOMOV

sobota, 20 leden 2018 19:01

AIRA HLADA DOMOV
Aira je nadherné cca 11 týždnove steniatko krasnej bezovej farby. Nasla sa vyhodená aj so súrodencami v obci Veľké Úľany. Bola velmi bojazlivá, ale teraz je to typické hravé, aktívne steniatko, milujuce vsetko naokolo. Je to nepopísaný list, z ktorého pod spravnym vedením vyrastie múdry a krásny pes. Je vhodná do bytu alebo do domu ale výlučne s celoročným, neobmedzeným pristupom dnu k svojej rodine. V dospelosti bude mat 15-20 kg . Je ockovaná, cipovaná, odcervená, odblsená, bude cipovaná a v dospelosti je podmienka kastracia. Kontak molnosiova.p@gmail.com alebo sprava nafb oz amicus.

<<  4 5 6 7 8 [910 11 12 13  >>  

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Naši přátelé a partneři

Logo Staň se srdcařem

 

Obdivuhodný tým laskavých lidí, bez kterých by se mnoho čtyřnožců z nouze nedostalo

 

akr
Oficiální partner projektu BEST FRIENDS

 

Logo SUPER ZOO

 

Psí školka na pražských Vinohradech, kde Vám psíka nejen pohlídá, ale s výchovou či fyzioterapií pomůže naše zkušená kolegyně Denisa Salátková

 

Logo Ocasci.cz

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací