Křehká duše MARILYN - Hledáme pro tuto krásku rozumné a trpělivé lidi

5.05.2021 19:59 |  Mladé (9-35 měsíců) |  3.02.2021 |  265x

+ Zvětšit

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Plemeno

Labradorský retrivr x kříženec

Město, ve kterém se zvíře nachází

Konstantinovy Lázně

Marilyn pochází ze špatných podmínek. V dočasné péči je od konce září a od té doby ušla kus cesty. Byla hodně bázlivá vůči novým lidem, situacím, věcem... Toto vše se může v novém domově opakovat a je potřeba s tím počítat. Strachové reakce má stále na rychlé lidské pohyby rukou, na tyčové předměty v ruce (koště, plácačka..). Leknout se může především venku čehokoli a v panice se snažit utéct. Ze strachu nikdy neútočí, pokusí se o útěk nebo zamrzne na místě. Nosit obojek a chodit na vodítku se naučila s dočasnou tetou po cca měsíci. Neznamená to však, že půjde na vodítku s někým, komu nedůvěřuje. Nový majitel si bude muset důvěru získat stejně jako dočasná teta. Do té doby není možné ji venčit mimo oplocený pozemek! Zkušenosti s bázlivým zvířetem jsou výhodou. 

K jiným psům má vřelý vztah, nehledě na pohlaví, proto je pohodový vyrovnaný pes v domácnosti velkou výhodou, pomůže ji překonat počáteční strach a adaptovat se v novém domově. S kočkami je také kamarádka, vztah má neutrální.

Zvládání samoty se zhoršuje úměrně zlepšování vztahů. Čím víc je v prostředí v pohodě, tím více teskní po lidské společnosti. V dočasné péči na tomto pracujeme. Někdy vydrží i hodiny sama, jindy štěká od první minuty. Žila na zahradě, možná na řetězu. Teď je zvyklá být v uvnitř baráku s přístupem na zahradu. Hygienické návyky tady má 100%, i to se pravděpodobně na pár dní změní změnou prostředí.

NENÍ vhodným společníkem pro život ve městě. I na tomto pracuje, ale není to nic, čemu by dokázala denně čelit. Je zvyklá na jízdu autem i krátký pobyt v něm. Auto tety je jejím bezpečným místem na cestách. Bude dlouho potřebovat hlavně čas a trpělivost nové rodiny! Je učenlivá, zvědavá, ale citlivá. 

Do adopce půjde očkovaná, odčervená, čipovaná a kastrovaná. Po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku 1700,- Kč. Podmínky adopce minimálně 3 návštěvy v dočasné péči.

Kontakt pro zájemce: Niki@kociciapsiazyl.cz nebo 777 252 410 (pokud nezvedám, zanechte sms, ozvu se zpět!)

Marilyn se nachází v dočasné péči V Konstantinových Lázních u Plzně.

Kontakt

777 252 410
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Výši adopčního poplatku, stejně jako podmínky osvojení, stanovuje INDIVIDUÁLNĚ zařízení / organizace, se kterou uzavíráte Adopční smlouvu. Obvykle se skládá z plné či částečné úhrady:

 nákladů vynaložených na veterinární ošetření (vakcinace, kastrace, speciální léčba apod.)

 ceny čipu, popř. mezinárodního pet-pasu

  adopčního poplatku vypláceného konkrétním zařízením (týká se zprostředkovaných adopcí)

 v případě převozu zvířete nákladů na PHM

  příspěvku, který touto formou věnujete příslušnému zařízení / organizaci na záchranu, ošetření a převoz dalších opuštěných zvířat

Podmínkou osvojení prostřednictvím H4P je podpis adopční smlouvy

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací