Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • BENNIE

  Mladé (9-35 měsíců), Fena, 1 rok

  "Čus lidičkové, moje jméno je Bennie, ale tetka mi říká zrzko, lištičko, telátko, drztičko, lísavko nebo Foxy. Byla jsem krásné malé roztomilé štěňátko, které si domů přivedla mladá nezkušená rodinka. Jenže jsem rostla a rostla a najednou nebyl prostor, čas a nakonec ani chuť. Tak přijela teta a já jsem tu, s prvním křížkem na krku čekám na druhou rodinku, druhou šanci ukázat, že velký pejsek má hlavně velké srdce. Jsem aktivní telátko s citlivou duší. Miluju lidi a už chci konečně toho svého člověka. Toho, který mi ukáže svůj svět, kterého budu zbožňovat a budu mu věrným společníkem na každé cestě i večer na gauči. Seš to ty? Ozvi se, čekám. Pac a pusu, tvá budoucí kámoška Bennie."
 • ALFÍK - Neuvěřitelný miláček, mazlík, tulík, vysmáté a vždy pozitivně naladěné stvoření ❤

  Senioři (od 7 let), Pes, 11 let

  Obrovský mazel, naprosto bezproblémový k lidem, dětem, stále velmi aktivní, natěšený na procházky a hru ❤

  Svého člověka si hlídá a nejradši mu věrně leží u nohou:-). S fenkami se snese, ale klidně bude rozmazlovaný jedináček, psí samce si vybírá a nějací mu prostě do oka nepadnou a tam prudí a chce se prát. Doma je hodný a kontakt s člověkem vysloveně vyhledává a strašně si ho užívá.

  Je zvyklý být v teple domova a proběhnout se venku na zahrádce, ale klidně s vámi bude rád chodit na pravidelné procházky. Doma nic neničí a je čistotný.

 • ❤ FANOUŠEK - Malý chlapeček, který chce mít láskyplný domov. Najdeme pro něj tu nejlepší rodinu na světě?

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, cca 3 roky

  Fanoušek je jako každý pejsek, se kterým nebylo zacházeno dobře, vyjukaný z každé změny, zdrženlivý při prvním kontaktu s cizím člověkem, vyčkává, co se bude dít. Pokud se ovšem rozhodnete dát i takovému pejskovi domov a budete trpěliví a něžní, stonásobně se vám to vrátí v podobě oddaného přítele na celý život ❤
   
   
   
 • ❤ VAŠÍK - Kouzelný chlapeček, který zatím zažil pouze zlé časy. Najde se Anděl i pro něj?

  Dospělí (3-7 let), Pes, 5-6 let

  Vašík je jako každý pejsek, se kterým nebylo zacházeno dobře, vyjukaný z každé změny, zdrženlivý při prvním kontaktu s cizím člověkem, vyčkává, co se bude dít. Pokud se ovšem rozhodnete dát i takovému pejskovi domov a budete trpěliví a něžní, stonásobně se vám to vrátí v podobě oddaného přítele na celý život ❤❤❤
   
   
 • Lavi - hravý sympaťák

  Dospělí (3-7 let), Pes, 6 let

  Lavi, chundelatý pejsek, který bydlí v moskevském útulku od roku 2016. Nic jiného než život v kotci nezná, ale moc doufá, že se na něj usměje štěstí a někdo se do něj zamiluje a poskytne mu výborný domov. Lavi je pojmenovám po pejskovi Lavrikovi, který žil také v moskevském útulku, ale našel krásný domov Německu, a proto doufáme, že mu toto jméno také přinese štěstí.

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací