Aktuální nabídka malých i velkých pejsků všech barev a povah...
Pokud si nevyberete, napište nám svoje představy o budoucím psím kamarádovi včetně informací o sobě a svých možnostech - najdeme Vám toho pravého!

Než se ale rozhodnete definitivně, podívejte se, prosím, na tuto "psí modlitbu": video zde

 
Psi Feny
Štěňata (2-8 měsíců) Štěňata (2-8 měsíců)
Mladí (9-35 měsíců) Mladé (9-35 měsíců)
Dospělí (3-7 let) Dospělé (3-7 let)
Senioři (od 7 let) Seniorky (od 7 let)
Týraní a handicapovaní Týrané a handicapované
V přímém ohrožení V přímém ohrožení

 • Alin - poslušný hafan hľadá človeka, ktorý mu dá dávku pozornosti a lásky

  Dospělí (3-7 let), Pes, 6 a pol roka (narodený cca 15.6.2014)

  ALIN k nám prišiel od majiteľa, ktorý si s ním nevedel rady. Prakticky mu nedal pocit domova a ani pozornosť. Dnes sa nachádza Alin v dočasnej opatere v byte, kde sa naučil na pravý psí život, prešiel základným výcvikom a jeho poslušnosť je naparádu. Alin však potrebuje k sebe človeka s dušou psíčkara, ktorý s ním bude naďalej pracovať. Rýchlo by mu opäť narástli rožky, ak by nedostal svoju dávku pohybu, pozornosti a cvičenia. Alin si hľadá nový domov v byte alebo v domčeku, ako plnohodnotný člen rodiny.
 • Gery - milovník prechádzok a detí

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 1 a pol roka (narodený cca 05.06.2019)

  Šišatý GERY k nám prišiel z Prešova, kde ho našli z veľkou ranou na boku hrudníka. Okamžite ho veterinárne ošetrili a pozašívali a následne Gery putoval k nám, aby mohol hľadať novú cestu novým životom. Gery je mladý, nesmierne veselý a milý psík. Zbožňuje prechádzky a neskutočne sa teší všetkým podnetom, ktoré ponúkajú. S fenkami je kamarát, však psíkov si Gery vyberá za kamošov. Je vhodný aj k detičkám. Gery si hľadá nový domov v byte alebo v domčeku s prístupom dnu ako plnohodnotný člen domácnosti.
 • Belko - mladučký krásavec túži po náručí človeka

  Mladí (9-35 měsíců), Pes, 2 a pol roka (narodený cca 15.7.2018)

  BELKO k nám prišiel od majitaľa, ktorý sa dostal do zlej životnej situácie a o psíka sa ďalej nemohol starať. Starostlivosť tam nebola ani štandardná, ale aspoň ho nevypustil niekde za mestom. Belko prišiel zľaknutý a vychudnutý. Dnes je už z neho úžasný veselý psík, prešiel veterinárnym ošetrením, očkovaním, odčervením a pekne priberá. Je priateľský ku všetkým ľuďom, dôveruje už vodítku a kamaráti s fenkami. Psíkov si vyberá, však nijak závratne, väčšina sú tiež kamoši. Belko sa rád túli a mazlí, v náruči človeka sa cíti v bezpečí. Hľadá si nový domov v byte alebo v domčeku ako gaučing dog.
 • Karin - vysmiata priateľka so všetkými

  Dospělé (3-7 let), Fena, 3 roky (narodená cca 18.3.2018)

  Usmievavá KARIN bola nájdená všímavou slečnou na hlavnom ťahu medzi Radošovcami a Popudinami, kde ju podľa všetkého vyložili dvaja muži z auta. Prečo si práve toto Karin zaslúžila nevieme, ale vieme, že už ju čaká len krásny milujúci domov, kde sa dočká lásky, pozornosti a nekonečného hladkania. Presne takýto domov malej Karin hľadáme. Karinka je úžasná, večne veselá a vysmiata, priateľská k ostatným psíkom, sučkám, deťom, všetkým ľuďom na svete. Má hygienické návyky aj u nás v útulku. Hľadá si domov v byte alebo v domčeku ako plnohodnotný člen domácnosti.
 • ČENDA

  Dospělí (3-7 let), Pes, 4,5 roku

  "Jmenuji se Čenda a už jsem tu jednou byl. Je to dávno, 4 roky, už mě nepoznáte, tehdy jsem byl malé štěně ze "Sedmi statečných", přijel jsem tenkrát se sourozenci z Pcherského útulku a brzy našel domov jako ostatní. Všichni jsme byli trochu "jiní", hodně jsme se báli a nedůvěra nám vydržela dosud. Moji páníčci byli moc fajn, jenže nějak nám to přestalo klapat. Přišly děti, já se s tím nějak zvláštně vyrovnal po svém a začal jsem ukazovat zuby. Snažili jsme se, ale pro mě i pro ně už další soužití nebylo možné. Po 4 letech jsem se vrátil k tetám a zdá se, že změna mi moc prospěla. Mám tu psí kámoše, hodně řádíme a hrajem si, není čas vymýšlet blbosti a teď se tu chystám na nový domov, který si opravdu moc zasloužím. Jsem zpočátku trochu nejistý, ale v jádru jsem veselý hravý pes, plný energie, miluju míčky, přetahovadla a svojí "Usínací gumovou kačenu" Zbožňuju fenky, vycházím i se psy a psí kámoše uvítám i doma. Váš Čenda."

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací