Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • YASMÍNKA - Black Pearl ❤

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, cca 3 roky

  Černá perla, miniaturní puma, šelma umazlená, kočka postelová, tím vším je princezna Yasmína ❤  

   
 • MADLENKA

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 3 měsíce

  " Jmenuji se Madlenka, jsem 3 měsíční mimčo kočičí a nejradši se mazlím, hraju si a provokuju kámoše. Pocházím od pána, kterému se nekontrolovaně množí kočky a já jsem měla tu kliku, že jsem se dostala do dočasky k tetě a ta mi najde super príma domov. Moji kámoši jsou i pejsci, kromě kočiček, válím se s nima na gauči, předu a lebedím si doma. Jsem správný a přítulný kotě a hledám tu nej rodinku, kde budu spokojeně žít celý život. Vaše Madlenka."
 • KATJA

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 1-5 rokov

  KATJA,mačka, nar. cca máj 2020,dátum prijatia: jún 2020,malinká bojovníčka,Malá bojovnica KATJA.  Svoj život si vybojovala, teraz je spokojná a plná chuti do života. Už jej chýba len to jediné, skutočný a milujúci domov.Našla sa na ulici v Poprade pod jednou terasou odkiaľ ju vyháňali. Maličká, stratená, ohrozená na živote, pretože sa nevedela rýchlo ukryť. Dostala však šancu na lepší život a my veríme, že sa to podarí.
 • ❤ bráškové Binx a Salem hledají starostlivé páníčky ❤

  Kocourci do 8 měsíců, Kocour, 8 týdnů

  Nebojte se zamilovat! Kocouří bráškové Binx a Salem jsou tady aby si vás omotali kolem tlapky a obohatili váš život o spousty a spousty drobounkých kotěcích lumpárniček. Je jim 8 týdnů a ještě je čeká očkování, ale hned potom budou připraveni vyrazit do světa za štěstím.
 • ❤ Pixie a Luna hledají ten nejlepší domov ❤

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 3 a 4 roky

  Malé sovičky s nejkrásnějšíma očima, Pixie a Luna, vyhlížejí báječný společný domov. Protože do jedné milující a laskavé náruče se bez problémů vejdou obě dvě! Jsou to nejlepší kamarádky, skvěle si spolu rozumí a byla by velká škoda je rozdělovat. 

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací