Žádný ráj nebude pro mě rájem, pokud mne tam nebudou vítat kočky. 

 
 
 
Kočky Kocouři
Kočičky do 8 měsíců Kocourci do 8 měsíců
Kočky od 8 měsíců Kocouři od 8 měsíců
Týrané a handicapované Týraní a handicapovaní
V přímém ohrožení V přímém ohrožení
 • Kočičky koťátka hledají domov

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 0,3

  Dvě tříměsíční malé a hodné kočičky hledají nový domov. Jsou v Opavě. Očkované, odčervené, odblešené, zdravé. Tel. 731 089 709 Více koček na FB Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat.
 • ❤ Lady DIANA ❤

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, cca 7 let

  Miloučká, moc hodná kočička hledá domov s bezva lidmi, kteří ji budou milovat a sloužit ❤ 

   

 • KASSIOPEIA A ANDROMEDA – HVĚZDNÉ KRÁSKY

  Kočky od 8 měsíců, Kočka, 5 let

  Kassiopeia a její dcera Andromeda jsou slavné v řecké mytologii. Dle legendy byly jejich duše bohy přeneseny na oblohu, aby zde věčně odpočívaly a střežily osudy smrtelníků. Nejspíše bděly i nad naší kočičí maminkou a její dcerou, které díky tomu přežily život na ulici a těší se i dobrému zdraví. Navíc se díky hodné paní dostaly až do naší péče a budeme jim hledat úžasné a zářivé domovy. Samozřejmě víme, že se holky již vydají každá svou cestou, nehledáme adopci společně, i když bychom se jí samozřejmě nebránili. Čeká na ně krásná budoucnost a jejich hvězdy je budou vždy ochraňovat, stejně jako jejich nová rodina.
 • MERLIN – BÍLÝ ČARODĚJ

  Kocouři od 8 měsíců, Kocour, 8 let

  Mocný čaroděj Merlin procestoval skrze čas nejedno století. Vše, co v životě mohl zažít, zažil. Vše, co mohl poznat, poznal. Ví tedy velmi dobře, že co kočka v životě dává, to se jí spolehlivě vrací. On tedy rozdává kolem sebe jen lásku, něhu, moudrost a pochopení. Je to neuvěřitelně čistý a magický tvor, kterého po svém boku nevyžadoval jen král Artuš, ale každý z nás, kdo potřebuje opravdového přítele. Merlinek je starší, odhadem 8 letý kocourek. Každé zvířátko, které projde našema rukama, v nás zanechá stopu. Merlin nám šáhl do srdce však silou obří. Kocourek, který touží po kontaktu, pohlazení, ale zároveň se ruky tak leká a uhýbá, jak kdyby mu šlo o život. Ustrnuje se srdce nad jeho zkušenostmi s lidmi. Ve chvíli, kdy pozná, že ruka jen hladí, rozkvete celý láskou.
 • JANINKA

  Kočičky do 8 měsíců, Kočka, 5 - 6 měsíců

  Jsem jedno ze zachráněných koťátek, po rodinné tragedii, kdy zahynula panička, mela jsem to štěstí a našla hodnou tetu, zázemí a lásku. Je mi asi 5 - 6 měsíců a jmenuje se Janinka, mazlivá kotěcí holčička, co by ráda brzy bydlela doma. Jsem moc hodná, zvyklá na kočičky a ráda bych našla milou rodinku, co už třeba nějakou hodnou kočičku má, jsem čistotná a zvyklá bydlet pouze doma v bytě, nebo domě. Ráda se chodím mazlit s tetou, předu vám do ucha, hledám milující domov, klidné zázemí a trvalou hodnou laskavou rodinku, která miluje kočička, vaše Janinka"

Čísla účtů:

BEST FRIENDS

Transparentní účet:

706670778 / 2010

 

HOME 4 PETS:

265723765 / 0300

 

Kontakt

Pro získání podrobnějších informací o vybraném psíkovi / kočce prosím využijte tel. / e-mail přímo na útulek nebo organizaci, kde se zvíře aktuálně nachází. Všechny údaje najdete v textu příslušného inzerátu. Děkujeme.

 

Pro všeobecné dotazy, popř. zjištění možnosti převozu konkrétního zvířete ze Slovenska, prosím volejte:

+420 774 706 026
+420 774 653 354

nebo pište: 
info@home4pets.cz
adopce@home4pets.cz

 

TOPlist

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Vice informací